Twój portal biznesowy - firmy, ogłoszenia, praca i oferty pracy w Polsce

Regulamin serwisu

  • Zabrania się zamieszczania treści ofert, ogłoszeń i aktualności, do których Użytkownik nie posiada praw autorskich lub majątkowych oraz naruszających swoim działaniem prawa osób trzecich.
  • Dodanie firmy do bazy serwisu PasazBiznesu.pl jest równoznaczne z chęcią otrzymywania reklam oraz innych treści o charakterze reklamowym.
  • Każdy użytkownik, który zgłosi swoje przedsiębiorstwo ma prawo do bezpłatnej zmiany wpisu lub jego usunięcia po wysłaniu odpowiedniej adnotacji na adres info (małpa) pasazbiznesu.pl. Zmiana nastąpi w terminie ustalonym przez administratora.
  • Serwis PasazBiznesu.pl nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez Użytkowników.
  • Serwis PasazBiznesu.pl oświadcza, że dokłada wszelkich starań, by serwis dostępny był nieprzerwanie oraz by świadczone w jego ramach usługi były na możliwie jak najwyższym poziomie.
  • Każda oferta przed umieszczeniem na łamach serwisu PasazBiznesu.pl zostaje zredagowana przez moderatorów, z możliwością ingerencji w treść oferty jeśli ta została napisana w sposób chaotyczny, niedbały, niezwiązany z ofertą firmy, bądź narusza obowiązujące przepisy prawne. Firmy muszą znajdować się w mieście do którego są przypisywane lub znajdować się w jego okolicy. Firmy nie mające siedziby w wybranym mieście nie zostaną zaakceptowane, a jakiekolwiek wniesione opłaty nie będą zwracane.
  • Umieszczenie oferty niezgodnej z prawdą, lub niespełniające powyższych wymogów, a rozszerzone o odsyłacz do strony czy jakąkolwiek inną usługę zostaną usunięte, a ewentualne opłaty nie będą zwracane.
  • Każda oferta dodana przez użytkownika może być prezentowana także w zaprzyjaźnionych portalach i stronach, dzięki czemu będzie się przyczyniała do popularyzacji firmy, w zakresie nie większym niż w serwisie PasazBiznesu.pl.
  • Wysyłanie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego mającego znamiona spamu jest zabronione, zwłaszcza masowe rozsyłanie wiadomości oraz wysyłanie reklam i ofert handlowych.
  • Administrator serwisu określa w jaki sposób skorzysta z informacji przesłanych za pomocą formularza zgłoszeniowego, natomiast nadesłane dane stają się własnością firmy GET IN WEB.
 

Reklamy Google

Zobacz także

Losowe miasta

» Rzeszów [8]
» Pabianice [2]
» Białystok [11]
» Krosno [1]
» Zgierz [2]
» Sosnowiec [20]
» Legnica [50]
» Olkusz [1]
» Jarocin [2]
» Szczawno-Zdrój [2]
» Sulejówek [1]
» Bytom [11]
» Mikoszewo [1]
» Darłówko [1]
» Głuszyca [1]
 
Portale miejskie
» Zakopane
» Mikołajki
» Karpacz
» Międzyzdroje
» Mazury

              więcej portali
Miasta
» Warszawa
» Wrocław
» Kraków

       więcej miejscowości
© 2007-2010 Portal PasazBiznesu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.